21-22 жовтня у Варшаві відбувся перший Форум українських організацій та ініціатив для мігрантів, тематикою якого став захист прав українських працівників в Польщі

Віталій Махинько, лідер профспілки Трудова Солідарність, дає свій коментар щодо підтримки трудових прав українських іммігрантів в Польщі – медіа-видання Strajk.eu, 30/10/16

Форум було проведено в  Українському домі у Варшаві. В події взяли участь політичні організації та громадські ініціативи України

 forum_poland

Організатором Форуму виступив Фонд “Наш Вибір”, він відбувся 21-22 жовтня в рамках Національної Платформи зі співробітництва з метою інтеграції..  На зустрічі йшла мова про вироблення спільної позиції щодо співробітництва між політичними організаціями, які надають допомогу українським працівникам в Польщі. На розгляд Форуму було винесено наступні питання:

  • аспекти перебування громадян України на території Польщі;
  • робітничі права емігрантів;
  • проблематика інтеграції приїжджих та їх сімей.

Дискусія була присвячена тематиці співробітництва суспільних організацій та громадянських ініціатив, які займаються підтримкою українських емігрантів. Результатом Форуму стало рішення про створення Ради Українських Організацій при Посольстві України в Польщі.

На засіданнях Форуму брали участь представники не тільки учасники організацій, безпосередньо зацікавлених у події, а також представники українського посольства, Державної Інспекції Праці та інші організації, які розглядають проблематику українських працівників.

Профспілка “Трудова Солідарність”, лідером якої виступає Віталий Махинько, була однією з найбільш зацікавлених організацій у проблематиці Форуму. Українська профспілка розпочала свою діяльність в Польщі нещодавно та вже має позитивні результати своєї діяльності.

Віталій Махинько дав свій коментар для медіа-видання Strajk.eu:

“Найбільш мене вразило вміння єднання українських організацій та їх прагнення спільно працювати над вирішенням найнагальніших проблем українських працівників в Польщі. Ця ситуація кардинально відрізняється від того, що відбувається  в Україні. Ми налаштували конструктивний діалог майже з усіма українськими організаціями в Польщі. Я хотів би особливо подякувати Фонду «Наш Вибір», який посприяв проведенню нашої зустрічі на високому рівні”.

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s